Fashion's Night Out Etkinliğinde Tohum Otizm Vakfı

Print
10/09/2014

Fashion's Night Out Etkinliğinde Tohum Otizm Vakfı 

Vogue Türkiye tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Fashion’s Night Out (FNO), Koleston saç boyası ve Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç ana sponsorluğunda 17 Eylül Çarşamba akşamı saat 18.00’de Nişantaşı’nda yapılacak açılışla başlayacakAlanında önde gelen fotoğrafçıların, stilistlerin, tasarımcıların, modellerin, oyuncuların, spor ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla her sene büyük ses getiren modanın en büyük alışveriş partisi, bu sene POP konseptiyle düzenlenecek.

VFNO 2014 tişört ve çantaların illüstrasyonlarını pop temasından yola çıkarak Umut Karaman, tişört tasarımını ise dünya moda çevrelerinde adını başarıyla duyuran Türk markası Les Benjamins yarattı. Nişantaşı, İstinyePark ve Bağdat Caddesi Vogue standlarında satışa sunulacak çanta ve tişörtlerden elde edilecek gelir, Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak. 

Tohum Otizm Vakfı gönüllüleri etkinlik boyunca Nişantaşı, İstinyePark ve Bağdat Caddesi Vogue stantlarında satışlara destek olacak ve farkındalık yaratılması için bilgileri katılımcılar ile paylaşıyor olacak.