Hareket Candır! Runtalya’da!

Print

 

Hareket Candır! Runtalya’da!

Hareketle İlham Veren Kıpır Kıpır Grup 3 Mart Pazar Günü Antalya’da Düzenlenecek Runtalya Maratonu’nda Bağışlarla Koşuyor!

3 Mart'ta Antalya'da gercekleşecek Runtalya Maratonu'na katılacak “Hareket Candır!” ekibi dört farklı sosyal sorumluluk projesi yararına koşuyor. 800'un üzerinde üyesi olan Türkiye'nin hareketle ilham veren kıpır kıpır ekibi, bu etkinliğe ''Bağışlarla Koşuyorum'' sloganıyla katılıyor. Eğlenerek, keyifli dostluklar kurarak ve sosyal sorumluluk projeleriyle ilgili farkındalık ve kaynak yaratarak daha aktif bir hayata adım atmak için insanları harekete geçiren ekip, Runtalya için bağış kampanyasına başladı!

Runtalya’da Hareket’le Can verecek Hareket Candır! projeleri aşağıda:

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Akülü Tekerlekli Sandalye Projesi

Tohum Otizm Vakfı Spor Merkezi Projesi

El Bebek Gül Bebek Prematüre Fırat Bebek Koşusu

Sokak Hayvanlarını Yaşatma ve Koruma Derneği Mama Projesi

Kampanyanın başlangıcından bu yana on binlerin üzerinde destek toplayan ekibin üyeleri kampanyalarını sosyal medya ve websiteleri üzerinden bireysel bağışlar toplayarak yürütüyor. Destek olmak isteyenler, çağrıları okumak için www.hareketcandir.com ‘dan Blog bölümünde projelerini seçebilirler.

Kendini gerçekleştirirken birbirine özen gösteren bireyler yaratma vizyonunda buluşan grup üyeleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar’ları koşmak ve yürümek için buluşuyor. Koşular dışında da çeşitli hareketle can veren etkinlikler düzenleyen grubun aktiviteleri ücretsiz ve katılmak isteyen herkese açık.

İletişim için Melis Abacıoğlu; Actifit Sports & Entertainment -  0532 725 5500 - melis@hareketcandir.com