Uluslararası Erken Çoçuklukta Müdahale Kongresi

Print
03/04/2014
ULUSLARARASI ERKEN ÇOCUKLUKTA MÜDAHALE KONGRESİ
3-6 Nisan 2014 Antalya 
 
Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün de organizatör olduğu, ICECI2014'ün ana teması "Erken Çocuklukta Müdahale Alanında Araştırma ve Uygulama Arasında Köprüler Kurmak" iken, kongre 3-6 Nisan 2014 tarihinde Antalya'nın Beldibi bölgesinde ANTEDON OTEL VE KONGRE MERKEZİ'nde gerçekleştirilecektir. Dünyanın dört bir tarafından Erken Çocuklukta Müdahale alanında uzmanlar, araştırmacılar, uygulamacılar, aileler, öğrenciler, politikacılar kongreye davetlidir. Gelişimsel geriliği/yetersizliği olan ya da risk altındaki küçük çocuklar ve aileleri hakkındaki en güncel ve bilimsel bilgiler kongrede Erken Çocuklukta Müdahale alanında uluslararası üne sahip uzmanların yer alacağı konuşmalar, çalıştaylar, sözlü ve poster bildiriler ile katılımcılar ile paylaşılacaktır.
 
Kongrenin dili Türkçe ve İngilizce iken, simultane çeviri hizmeti ile katılımcıların sunulardan maksimum yarar elde etmesi sağlanacaktır.
 
Kongredeki bildirilerin hakem sürecini başarı ile tamamlayanları ULUSLARARASI ERKEN ÇOCUKLUKTA ÖZEL EĞİTİM DERGİSİ (INT-JECSE; www.int-jecse.net) KONGRE ÖZEL SAYISI’nda 2014 te yayınlanacaktır.