İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sivil Paydaşlar Ödül Töreni

Print
02/07/2012

 

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2009-2012 yıllarında kendileri ile işbirliği geliştiren ortak proje yürüten sosyal paydaşlarına ödül verildi.

Vakfımızın da ödül aldığı bu gecede konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer Bey 22 Haziran’da sivil topum kuruluşları yöneticileri ile bir ön değerlendirme toplantısı yaptığını bu değerlendirme toplantısında konuşulan konuların takipçisi olacağını; okulların proje katılımı ve isteksizliği konusunda yaşanan tüm problemleri aşmak için önceden planlama yapmanın önemini belirti.

Stratejik planlamaları kapsamında tüm sivil toplum örgütleri, üniversiteler ve özel kuruluşlardan 2012-2013 yılında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapmayı planladığı işbirlikleri ve proje önerilerini biran evel kendilerine sunmamızı istedi. Bu bağlamda kendilerine gelen başvuruları değerlendirerek koordinasyonu sağlamak ve işbirliklerini geliştirmek istediklerini dile getirdi.

Son üç yıldır İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yürütülen projelerde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder; yeni projeler için görüş ve önerilerinizi beklediğimizi söylemek isteriz.