"Yürüyen IPAD Projesi" ile Kristal Elma Festivali’ndeydik

Print
26/09/2014

 

Tohum Otizm Vakfı "Yürüyen IPAD Projesi" ile Kristal Elma Festivali’nde

 

STABILO ile yaptığımız ‘Yürüyen IPad Projemiz’ Kristal Elma Festivali  katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Yürüyen IPad'imiz katılımcıların önlerinde durarak onlara 'Beni Koşulsuzca Sevin' animasyon filmimizi izlettirdi. Filmimizi izleyen katılımcılar 1 lira bağışta bulundular ve projemizin destekçisi STABILO’nun hediye kalemlerini aldılar.

Otizmli çocuklarımız ve farkındalık için gerçekleştirdiğimiz güzel projede bizlere destek veren Youth Media ve Stabilo’ya teşekkür ederiz.

1875 yılında ilk renkli kalemi piyasaya sunan Stabilo’nun sosyal sorumluluk projesi kapsamında destek verdiği projemizin yanı sıra firmanın modern üretim tesislerinde en son teknoloji kullanılarak çevreye duyarlı ham maddeler ile üretim yapılmaktadır. Bu alanda yaptığı yatırımlar ile firmanın son iki yıl içerisindeki enerji kullanımı %30 azalırken, yapılan geri dönüşüm %30 oranında artmış ve 4,7 milyon litrenin üzerinde su tasarrufu sağlanmıştır.

Sektöründe öncü Stabilo ve alanında uzman Youth Media’nın destekleri ile gerçekleştirilen “Yürüyen IPAD” farkındalık projemiz için tüm otizmli çocuklarımız ve aileleri adına teşekkür ederiz.