Hüseyin Çağlayan Tohum Otizm Vakfı için Tasarladı! “Renklerle Ulaşmak”

Print
18/12/2014

Hüseyin Çağlayan Tohum Otizm Vakfı için Tasarladı!

“Renklerle Ulaşmak”

Dünyaca ünlü Türk moda tasarımcısı ve çağdaş sanatçı Hüseyin Çağlayan otizmli çocuklara katkı sağlamak amacıyla “Renklerle Ulaşmak”  isimli Armağan Çeki tasarlardı!

Tohum Otizm Vakfı, otizmli çocukların eğitimine katkı sağlamak için satışa sunduğu armağan çeklerine bir yenisini daha ekledi! Tüm özel günlerinizde sevdiklerinize ve değer verdiklerinize bu özel olarak tasarlanan çeklerden armağan edebileceksiniz. Satın alarak hediye ettiğiniz her Armağan Çeki ile otizmli çocukların eğitimine katkıda bulunmuş olmanın da mutluluğunu yaşayacaksınız.

Garanti Bankası’nın destekleri ile Hüseyin Çağlayan tarafından tasarlanan “Renklerle Ulaşmak” konseptli Armağan Kartı, otizmin bir hastalık değil “farklılık” olduğu düşüncesiyle yaratıldı. Armağan Kartı aynı zamanda bir oyun platformu. Kartın üzerinde bulunan, farklılıkları temsil eden, rengârenk kâğıt parçalarını ve kart tasarımında bulunan lastiği kullanarak bu kartı hediye ettiğiniz kişileri çocukluk günlerine döndürebilirsiniz. Armağan çekleriyle sizin için özel olan tüm günleri otizmli çocuklar için de “özel” hale getirebilirsiniz!

Bu çok özel armağan çekinden elde edilen tüm gelir, otizmli çocuklarımızın eğitim fonunda değerlendirilecektir. Otizm diğer engel gruplarından ayıran en önemli özellik, erken eğitim alan otizmli çocukların yaklaşık yarısının otizmin etkilerinden büyük ölçüde kurtularak yaşamlarını diğer çocuklar gibi bağımsız olarak sürdürebilmelidir. Erken, yoğun ve sürekli eğitim otizmin bilenen tek çaresidir, eğitim otizmin ilacıdır.

Siz de sevdiklerinize Tohum Otizm Vakfı’nın armağan çeklerinden vererek destek olmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın.