Bahar Alışveriş Şenliği - 2006

Print

 

Bahar Alışveriş Şenliği

Erken tanı ve erken eğitim ile otizmli çocukları topluma kazandırmayı hedefleyen Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, 24 Mayıs 2006 tarihinde bir “Bahar Alışveriş Şenliği” düzenledi. Kemerburgaz’da bulunan Kemer Golf & Country Club’da gerçekleştirilen şenlikten elde edilen gelirin tümü, otizm alanında hizmetlerin geliştirilmesine ve otizm uzmanlarının eğitimine aktarıldı.

Birçok ünlü markanın desteklediği Bahar Alışveriş Şenliği’nde Tohum Otizm Vakfı’nın, Kemer Golf & Country Club işbirliği ile hazırladığı standlarda katılımcı firmaların, mobilyadan hediyelik eşyaya, giyimden gıda ürünlerine kadar çok sayıdaki ürünün satışı gerçekleştirildi.

Tohum Otizm Vakfı Bahar Alışveriş Şenliği’ne katılan firma ve şahıslar arasında, Akbank Private Banking, Beymen, Mudo, Koleksiyon Mobilya, Boyner, Decolibra, Dört Mevsim, Aquaverde, A46,  B-Point, Chez-Bo, Doğa Gayrimenkul, Günseli Kato, Golfist, Hediyeniz Var, Helin Avşar, Indian Summer, Katatice, Lisa Corti, Lokum, L’occitane, Lotus/Lalita, Mby Meltem, Misu, Nilüfer Bora, Nil ve Begüm Bentürk, Pondicherri, Sevinç Bengisu, Sack’s, Sevan Bıçakçı, Siren Ertan ve  Shakar Sherbet yer aldı. Coca Cola, Kahve Dünyası, Pelit, Sırma Maden Suları, Roka Davet ve Doluca Şarapları da ikram konusunda şenliğe katkıda bulundular.