Bağış

Otizm Spektrum Bozukluğu yaşamın ilk yıllarında ortaya çıkan gelişimsel bir farklılıktır. Her 54 çocuktan 1’inin otizm tanısı aldığı tahmin edilmektedir.

Otizmli çocukların erken yaşlarda tanı alması ve onlar için özel geliştirilmiş eğitim programlarından yararlanması hayati önemdedir. Böyle eğitim alabilen çocuklar topluma ve sosyal hayata bağımsız bireyler olarak kazandırılabilir ve üretken bireyler olarak hayatın içinde yer alabilirler.

Tohum Otizm Vakfı kurulduğu 2003 yılından beri otizmli çocuklara ve ailelerine kar amacı gütmeden destek olan bir eğitim ve sağlık vakfıdır. Bugüne kadar yürüttüğü projeler ve eğitim programları ile 500 bine yakın çocuk ve ailenin hayatında fark yaratmıştır.

Otizmli çocukların tek çaresi olan eğitim olanaklarına ulaşmalarına destek olmak için aşağıdaki bağış yöntemlerini kullanabilirsiniz.

ONLINE BAĞIŞ

Kredi kartı ile düzenli ya da tek seferlik bağış yapabilirsiniz.

HAVALE/EFT

Banka havalesi ile dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

DÜKKAN

Tohum Otizm Vakfı’nın ürünlerinden satın alabilirsiniz.

SMS

SMS ile 20 TL bağış yapabilirsiniz.

BAĞIŞ SERTİFİKALARI

Sevdiklerinize Tohum Otizm Vakfı sertifikalarından hediye edebilirsiniz.

BAĞIŞ KAMPANYALARI

Bağış kampanyaları oluşturabilir ve/veya mevcut bağış kampanyalarına katılabilirsiniz.

YUVARLA

Kartlı harcamalarınızın küsuratını bir sonraki TL’ye yuvarlayarak aradaki kuruşları Tohum Otizm Vakfı’na bağışlayabilirsiniz.

Tohum Otizm Vakfı olarak bağışçılarımız ve potansiyel bağışçılarımızın güvenle bağış yapmasına önem veriyoruz. Tohum Otizm Vakfı Bağışçı Hakları Beyannamesi için tıklayınız.

Tohum Otizm Vakfı, kamu yararına çalışan vakıflar arasında olup, Bakanlar Kurulu’nun 12.07.2005 tarih ve 2005/9172 sayılı kararıyla vergi muafiyeti kazanmıştır.